295/40R22 112Y Protoura Sport XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

295/40R22 112Y Protoura Sport XL

295/40R22 112Y Protoura Sport XL

7,175.00 ден

На лагер

7,175.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500341-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: