295/45R20 114V GRAB UHP XL FR

GENERAL TIRE

295/45R20 114V GRAB UHP XL FR

295/45R20 114V GRAB UHP XL FR

14,140.00 ден

На лагер

14,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014636 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber UHP

Тежински индекс

114

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: