305/30ZR19 102Y Proxes Sport 2 XL

TOYO
-10%

305/30ZR19 102Y Proxes Sport 2 XL

305/30ZR19 102Y Proxes Sport 2 XL

13,266.00 ден

На лагер

13,266.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500804 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

305

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes Sport 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: