315/30R21 105W TS860S XL

OUTLET 2021
CONTINENTAL

315/30R21 105W TS860S XL

315/30R21 105W TS860S XL

31,070.00 ден

На лагер

31,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015706-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: