315/30R21 105Y PILOT SPORT 4 ACOUSTIC NO

MICHELIN

315/30R21 105Y PILOT SPORT 4 ACOUSTIC NO

315/30R21 105Y PILOT SPORT 4 ACOUSTIC NO

34,280.00 ден

Out of stock

34,280.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019504 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: