315/30R22 107Y PILOT SPORT 4 S XL

MICHELIN

315/30R22 107Y PILOT SPORT 4 S XL

315/30R22 107Y PILOT SPORT 4 S XL

37,210.00 ден

На лагер

37,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022753 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

30

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4S

Додадовте производ во Вашата кошничка: