315/35R20 110V GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

315/35R20 110V GREEN-Max Winter UHP

315/35R20 110V GREEN-Max Winter UHP

6,960.00 ден

На лагер

6,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501889 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max Winter UHP

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: