325/30R21 108Y P-ZERO XL N0

PIRELLI

325/30R21 108Y P-ZERO XL N0

325/30R21 108Y P-ZERO XL N0

33,370.00 ден

На лагер

33,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501365 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

325

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-ZERO XL N0

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: