325/35R23 115Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

325/35R23 115Y SportContact 7 XL FR

325/35R23 115Y SportContact 7 XL FR

24,921.00 ден

Out of stock

24,921.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504411 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

325

Профил

35

Дијаметар

R23

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Тежински индекс

115

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: