NL 185/55R16 87T Wintoura XL

DAVANTI

NL 185/55R16 87T Wintoura XL

NL 185/55R16 87T Wintoura XL

3,990.00 ден

На лагер

3,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021235 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

87

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: