135/80R13 70T ALTIMAX COMFORT

OUTLET 2017
GENERAL TIRE
-40%

135/80R13 70T ALTIMAX COMFORT

135/80R13 70T ALTIMAX COMFORT

1,338.00 ден

На лагер

1,338.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009548-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

135

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

70

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: