155/70R13 75T WR D4

NOKIAN
-10%

155/70R13 75T WR D4

155/70R13 75T WR D4

3,294.00 ден

На лагер

3,294.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018247 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: