155/80R13 79T RXMOTION 4S

ROADX
-10%

155/80R13 79T RXMOTION 4S

155/80R13 79T RXMOTION 4S

1,602.00 ден

На лагер

1,602.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019116 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

За сите сезони

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion 4S

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: