175/70R14 84T RXMOTION H11

ROADX

175/70R14 84T RXMOTION H11

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

1.830 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019186 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion H11

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

RR

E

WR

C

Noise

70

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.