245/50R18 100W PILOT PRIMACY

RIKEN
-10%

245/50R18 100W PILOT PRIMACY

245/50R18 100W PILOT PRIMACY

5,851.00 ден

На лагер

5,851.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA002671 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: