195/55R16 87V WR Snowproof Flat Run

NOKIAN

195/55R16 87V WR Snowproof Flat Run

195/55R16 87V WR Snowproof Flat Run

8,250.00 ден

На лагер

8,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018250 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: