195/60R15 88T KRISALP HP3

KLEBER

195/60R15 88T KRISALP HP3

195/60R15 88T KRISALP HP3

3,540.00 ден

На лагер

3,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013145 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: