195/60R16 89H DYNAXER HP3

KLEBER
-10%

195/60R16 89H DYNAXER HP3

195/60R16 89H DYNAXER HP3

3,951.00 ден

На лагер

3,951.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009796 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3

Тежински индекс

89

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: