195/65R15 91T EcoContact 6

CONTINENTAL
-10%

195/65R15 91T EcoContact 6

195/65R15 91T EcoContact 6

4,896.00 ден

На лагер

4,896.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016897 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: