195/75R16C 107/105R WINTER 201 LT

TAURUS
-10%

195/75R16C 107/105R WINTER 201 LT

195/75R16C 107/105R WINTER 201 LT

5,490.00 ден

На лагер

5,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015283 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter LT 201

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: