225/45R17 94V Seasonproof XL

NOKIAN
-10%

225/45R17 94V Seasonproof XL

225/45R17 94V Seasonproof XL

7,083.00 ден

На лагер

7,083.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022319 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: