225/55R17 101W TOURING 2 XL

SEIBERLING
-10%

225/55R17 101W TOURING 2 XL

225/55R17 101W TOURING 2 XL

2,772.00 ден

На лагер

2,772.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016734 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

SEIBERLING

Шара

Touring 2

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: