225/65R17 106V Seasonproof SUV XL

NOKIAN

225/65R17 106V Seasonproof SUV XL

225/65R17 106V Seasonproof SUV XL

10,430.00 ден

На лагер

10,430.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022310 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: