235/55R19 105V BRAVURIS XL FR

BARUM

235/55R19 105V BRAVURIS XL FR

235/55R19 105V BRAVURIS XL FR

10,320.00 ден

На лагер

10,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500189 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: