235/55R19 105V WR SUV 3 XL

NOKIAN

235/55R19 105V WR SUV 3 XL

235/55R19 105V WR SUV 3 XL

12,490.00 ден

На лагер

12,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007869 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 3

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: