245/40R18 97Y Powerproof XL

NOKIAN
-10%

245/40R18 97Y Powerproof XL

245/40R18 97Y Powerproof XL

7,227.00 ден

На лагер

7,227.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017061 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: