245/40R19 98Y DX640 XL

DAVANTI
-10%

245/40R19 98Y DX640 XL

245/40R19 98Y DX640 XL

6,363.00 ден

На лагер

6,363.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016945 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: