245/45R19 102Y PS4 GOE XL

MICHELIN
-10%

245/45R19 102Y PS4 GOE XL

245/45R19 102Y PS4 GOE XL

15,930.00 ден

На лагер

15,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501276 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PS4 GOE XL

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: