245/50R18 100Y PILOT SPORT 4

MICHELIN
-10%

245/50R18 100Y PILOT SPORT 4

245/50R18 100Y PILOT SPORT 4

14,067.00 ден

На лагер

14,067.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017617 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: