255/35R18 94V Wintoura+

DAVANTI
-10%

255/35R18 94V Wintoura+

255/35R18 94V Wintoura+

5,589.00 ден

На лагер

5,589.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018239 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: