285/30R21 100W WinterContact TS860 XL FR

CONTINENTAL

285/30R21 100W WinterContact TS860 XL FR

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

28.640 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023355 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Runflat

0

RR

B

WR

C

Noise

75

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.