LT205R16 110/108Q CW M/T

LING LONG

LT205R16 110/108Q CW M/T

LT205R16 110/108Q CW M/T

7,200.00 ден

На лагер

7,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024147 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

LING LONG

Шара

CW M/T

Додадовте производ во Вашата кошничка: