265/40R20 104V Sport 3D AO XL

DAVANTI

265/40R20 104V Sport 3D AO XL

265/40R20 104V Sport 3D AO XL

11,410.00 ден

На лагер

11,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021491 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: