155/65R13 73T RXMOTION H11

ROADX
-10%

155/65R13 73T RXMOTION H11

155/65R13 73T RXMOTION H11

1,566.00 ден

На лагер

1,566.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019181 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion H11

Тежински индекс

73

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: