175/70R13 82T iLINE

NOKIAN

175/70R13 82T iLINE

175/70R13 82T iLINE

3,630.00 ден

На лагер

3,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009455 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

iLine

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: