185/60R14 82T RXMOTION 4S

ROADX

185/60R14 82T RXMOTION 4S

185/60R14 82T RXMOTION 4S

2,380.00 ден

На лагер

2,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019510 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion 4S

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: