195/50R16 88V ALTIMAX ONE S XL

GENERAL TIRE

195/50R16 88V ALTIMAX ONE S XL

195/50R16 88V ALTIMAX ONE S XL

4,640.00 ден

На лагер

4,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019046 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: