195/55R16 87H S943

TOYO
-10%

195/55R16 87H S943

195/55R16 87H S943

4,320.00 ден

На лагер

4,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020859 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S943

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: