195/75R16C 107/105R Vanis 2

BARUM
-10%

195/75R16C 107/105R Vanis 2

195/75R16C 107/105R Vanis 2

5,544.00 ден

На лагер

5,544.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500120 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: