225/45ZR18 95Y NOKIAN Z LINE XL

NOKIAN

225/45ZR18 95Y NOKIAN Z LINE XL

225/45ZR18 95Y NOKIAN Z LINE XL

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006208 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF C

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: