205/60 R16 92H QUADRAXER 3

KLEBER
-5%

205/60 R16 92H QUADRAXER 3

205/60 R16 92H QUADRAXER 3

5,358.00 ден

На лагер

5,358.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500862 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

QUADRAXER 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: