205/60R16 92V RXMOTION H12

ROADX
-10%

205/60R16 92V RXMOTION H12

205/60R16 92V RXMOTION H12

2,421.00 ден

На лагер

2,421.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019193 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion H12

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: