205/70R15 106S OBVA

TOYO

205/70R15 106S OBVA

205/70R15 106S OBVA

6,180.00 ден

На лагер

6,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502201 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

106

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: