205/75R16C 110/108R WINTER 201 LT

TAURUS
-10%

205/75R16C 110/108R WINTER 201 LT

205/75R16C 110/108R WINTER 201 LT

5,607.00 ден

На лагер

5,607.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015285 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter LT 201

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: