215/70R15 109S OBVA TL

TOYO

215/70R15 109S OBVA TL

215/70R15 109S OBVA TL

6,570.00 ден

На лагер

6,570.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502057 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

109

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: