225/55 R18 102W PXCMS XL

TOYO
-10%

225/55 R18 102W PXCMS XL

225/55 R18 102W PXCMS XL

8,073.00 ден

На лагер

8,073.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500756 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: