225/55R17 101W XL GAMMA B2

KORMORAN
-10%

225/55R17 101W XL GAMMA B2

225/55R17 101W XL GAMMA B2

2,547.00 ден

На лагер

2,547.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008010 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

KORMORAN

Шара

GAMMA B2

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: