225/55R17 97H PILOT ALPIN PA4 ZP*

MICHELIN
-10%

225/55R17 97H PILOT ALPIN PA4 ZP*

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11.151 ден

Види кошничка
Понудата истекува за:
4Дена04Часа02Мин52Сек
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015769 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Runflat

-1

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.