225/55R17 97H WinterContact TS850P AO

CONTINENTAL
-10%

225/55R17 97H WinterContact TS850P AO

225/55R17 97H WinterContact TS850P AO

9,171.00 ден

На лагер

9,171.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500074 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS850

Додадовте производ во Вашата кошничка: