225/60R17 103H FR SNOW GRAB+ XL

GENERAL TIRE

225/60R17 103H FR SNOW GRAB+ XL

225/60R17 103H FR SNOW GRAB+ XL

8,390.00 ден

На лагер

8,390.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013902 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: